Final – 3rd place: -34 kg |
Claus, Viktor | 10:0 | Heuer, Leonard |
BB/RSV Eintracht |
2:59 |
MV/BC Vorpommern |
Seifert, Lenny | 7:0 | Reimann, Natan |
BB/PSV FFO |
3:00 |
BE/AC Berlin |
Final – 3rd place: -37 kg |
Lehnik, Tino | 7:0 | Abdullaev, Abduraschid |
BB/1.JV Spremberg |
3:00 |
BE/Polizei SV |
Engelhardt, Fiete | 0:7 | Balayan, Tigran |
MV/1. Schweriner JC |
3:00 |
MV/1. Schweriner Judoclub |
Final – 3rd place: -40 kg |
Kitagawa, Alexander | 10:0 | Bartke, Maiko |
MV/Asia Sport |
6:03 |
MV/SFV Holthusen |
Hofmann, Niclas | 10:0 | Eisner, Maxim |
BB/RSV Eintracht |
3:02 |
BE/SC Berlin |
Final – 3rd place: -43 kg |
Elzhurkaev, Emin | 0:10 | Mazur, Tanakon |
BB/TSV Schwedt |
1:46 |
BB/Asahi Spremberg |
Prodanovic, Stevan | 7:0 | Kisko, Artiom |
BE/SC Bushido |
3:00 |
BB/JC Oranienburg |
Final – 3rd place: -46 kg |
Grasse, Noah | 10:0 | Rauen, Lasse |
MV/SFV Holthusen |
0:57 |
BE/Polizei SV |
Jahnke, Robert | 0:10 | Kaiser, Niclas |
BB/RSV Eintracht |
6:08 |
BB/JC Oranienburg |
Final – 3rd place: -50 kg |
Dadaev, Ibrahim | 7:0 | Hecht, John |
BB/JC Eberswalde |
3:00 |
MV/PSV Schwerin |
Schütze, Leandro | 10:0 | Feldmann, Kilian Magnus |
BB/1.JV Spremberg |
1:54 |
BE/Judo Club 03 Berlin |
Final – 3rd place: -55 kg |
Umarov, Renat | 10:0 | Buth, Richard, Richard |
BE/Polizei SV |
6:04 |
MV/BC Vorpommern |
Czaja, Teo | 10:0 | Friedrichs, Paul |
MV/Asia Sport |
0:18 |
BB/M.babelsberg |
Final – 3rd place: -60 kg |
Miet, Tillmann | 10:0 | Zemmin, Jason |
BB/UJKC Potsdam |
0:32 |
BE/JC 03 Berlin |
Malta, Lucas | 10:0 | Wachtlin, Felix |
MV/Judoclub Malchin |
1:11 |
BE/Kaizen Berlin |
Final – 3rd place: -66 kg |
Menzel, Jonas | 10:0 | von Briel, Linus |
BB/JS Hermann |
2:49 |
MV/Judoclub Malchin |
Pohlers, Theo | 0:10 | Reinert, Florian |
BB/JC Oranienburg |
2:11 |
BE/Kaizen Berlin |
Final – 3rd place: +66 kg |
Bukaev, Mohammad | 0:10 | Gleinig, Jonas |
BE/Judo-Team-Berlin |
2:35 |
BB/JC Oranienburg |
Folts, Markus | 10:0 | Szymanski, Paul |
BE/SC Bushido |
0:00 |
BB/UJKC Potsdam |